طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت حرفه ای

لازمه ی هر کسب و کار بروز برای موفقیت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا ؟! زیرا امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مواردی که می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد بدون شک سایت شماست.به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخورددار هست. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در ورتا وب به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

قبل از شروع هر کاری ورتا وب به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک از ما دریافت کنید.هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داده.شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت حرفه ای نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.ورتا وب این خدمت را به خوبی به شما ارائه میدهد،کافیست شماره تلفن خود را در هر ساعتی از شبانه روز در فیلد زیر وارد نمایید و مشاوران ورتا وب در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت

چرا وب سایت مهم است ؟!

امروزه کسب و کار ها تنوع بسیار زیادی به خود گرفته اند و به دنبال آن،با افزایش این تنوع،فضای رقابتی بودن بازار بیش از پیش،افزایش پیدا کرده.شما برای دستیابی به این حجم از مخاطبین نیاز به کانال های تبلیغاتی گسترده ای دارید.یکی از بهینه ترین و اصولی ترین راهکار،ایجاد یک وب سایت حرفه ای است.داشتن یک سایت در کسب و کار اینترنتی یک امر ضروری است.هرچند امروزه بنا به گرایش مردم به سمت تلفن های هوشمند،وجود یک اپلیکیشن حرفه ای نیز برای رشد کسب و کار خود در بستر آنلاین بشدت دیده می شود.پس می توان نتیجه گرفت در دنیایی که افراد بیشتر زمان خود را در اینترنتی سپردی می کنند،وجود یک وب سایت حرفه ای مزیت بزرگی محسوب می شود.

ما در سه مرحله اقدام به طراحی و ساخت سایت شما میپردازیم.

با درنظر گرفتن نیازها و خواسته های شما،یک نقشه کلی از صفحات سایت و چیدمان آنها بصورت کامل مشخص شده و دید کلی به شما از نحوه چیدمان می دهد.

پس از تایید وایرفریم توسط شما،تیم طراحی ویستا بر اساس نقشه های اولیه طراحی سایت اقدام به ایجاد هویت بصری مناسب کسب و کارتان بصورت حرفه ای با جزئی ترین موارد میپردازد.

تیم برنامه نویسی ویستا پس از تایید طراحی گرافیکی سایت،فضای وب سایت طراحی شده را تبدیل به کدهایی قابل خواندن در فضای اینترنت تبدیل خواهد کرد.

طراحی وبسایت با cms های مختلف مانند وردپرس هزینه و زمان بسیار کمتری از وبسایت کاملا اختصاصی دارد از طرفی به تجربه بیش از 95 درصد اوقات تمام نیازهای شما را پوشش می دهد.

درصورتی که شما وب سایتی با امکاناتی خاص مد نظر دارید و یا می خواهید همه وبسایت به طور کامل با الگوی ذهنی شما تطابق داشته باشد طراحی سایت اختصاصی پیشنهاد ما است.

برخی از مشتریان وفادار ما

ورتا وب با همراهی شما قصد دارد ، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.