طراحی فروشگاه وی ال سی لایت

وی ال سی لایت

طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت

وی ال سی لایت یکی از تولید کننده های داخلی محصولاتی نظیر پروژکتور، سیم و کابل، ملزومات دوربین مدار بسته و مواردی از این قبیل می باشد. این تولیدکننده ایرانی بهترین مواد را در ساخت محصولات خود بکار می گیرد.

چالش

وی ال سی لایت یکی از تولید کننده های داخلی محصولاتی نظیر پروژکتور، سیم و کابل، ملزومات دوربین مدار بسته و مواردی از این قبیل می باشد. این تولیدکننده ایرانی بهترین مواد را در ساخت محصولات خود بکار می گیرد. این مجموعه با هدف گسترش کسب و کار خود و معرفی هرچه بهتر محصولات، بدنبال راه حلی بود که بتواند موارد ذکر شده را محقق سازد. طی تماسی که وی ال سی لایت با تیم ورتا وب برقرار کرد، تصمیم بر این شد که راه حلی مناسب برای پاسخگویی به این نیازها مطرح شود. راه حلی که تیم ورتا وب ارائه کرد نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت متناسب با نوع فعالیت این مجموعه بود. این فرصت برای مجموعه وی ال سی لایت فراهم بود که با داشتن نمونه طراحی سایت فروشگاهی ، به ارائه خدمات رسانی بهتر و در نتیجه سودآوری بیشتری دست پیدا کند.

راهکار

در ابتدا جلساتی بین شرکت وی ال سی لایت و تیم ورتا وب برگزار شد. هدف از اینکار بیان نیازها و همینطور ارائه پیشنهادات بود. طی این جلسات درباره موضوعاتی همچون شکل ارائه خدمات و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی موردبحث قرار گرفت. تصمیم بر این شد که بهترین راه برای معرفی و توسعه مجموعه وی ال سی لایت، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.پیش از هرگونه اقدام یک تحلیل جامع از شرایط این مجموعه انجام شد. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم طراحی ورتا وب شروع به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی کرد.

در طی مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت، باید به نکات مهمی دقت می کردیم. نخست ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای بود که کاربران به استفاده از آن ترغیب می شدند. با حفظ رعایت اصول گرافیک و چشم نوازی، اصل سهولت استفاده کاربر و شلوغ نبودن محیط سایت باید مورد توجه قرار می گرفت. مورد دیگر نیز مربوط به مسائل فنی می شد. وب سایت باید به درستی و بدون هیچگونه ایراد، به درخواست های مختلف کاربر پاسخ درست می داد.

با توجه به بررسی های انجام شده پیش از ساخت فروشگاه اینترنتی و همینطور برنامه ریزی دقیقی که توسط تیم ورتا وب انجام گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی وی ال سی لایت همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. از این پس شرکت وی ال سی لایت قادر بود که بتواند به راحتی و کیفیتی بالا محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد. نتیجه این اتفاق باعث توسعه کسب و کار، همینطور افزایش سودآوری برای این مجموعه شد.

وی ال سی لایت نمای کلی
نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-وی-ال-سی-لایت-1

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید