طراحی سایت خودرو 45

طراحی وب سایت خودرو 45

کمتر کسی است که خودرو 45 را نشناسد یا حداقل بیلبوردهای آن را ندیده باشد. تیم نوین همکاری خود را در ابتدا با آموزش ادوردز و سئو به عوامل این شرکت آغاز کرد و این همکاری به طراحی سایت خودرو 45 ختم شد.

چالش

این شرکت نیاز به وب‌سایتی داشت که علاوه بر ظاهر زیبا، به خوبی بتواند خدمات این شرکت را به مشتریان توضیح بدهد، آنها را توجیه و در مسیر خرید هدایت کند.

خودرو 45

خودرو۴۵ شرکتی فعال در زمینه معاملات خودروهای کارکرده است که با تکیه ‌بر کادر مجرب، شیوه‌ مدرن فروش و سبک منحصربه فرد خود توانسته مشکلات مربوط به معاملات خودرویی را تا حد چشمگیری کاهش داده و وسیله نقلیه شما را در کمترین زمان به فروش برساند.
ما خود را خودرو۴۵ می‌نامیم زیرا وسیله‌ نقلیه شما را به فروش می‌رسانیم. کافیست روی صفحه اصلی سایت ما اطلاعات ماشین‌تان را ثبت کنید تا در نزدیک‌ترین شعبه برایتان قرار کارشناسی را هماهنگ کنیم؛ پس از مراجعه به یکی از مراکز کارشناسی، در کمتر از ۲۰ دقیقه خودرو شما به طور رایگان توسط متخصصان ما کارشناسی می‌شود. پس از اتمام مراحل کارشناسی، وسیله نقلیه شما پس از ۲۵ دقیقه قیمت‌گذاری شده و به فروش می‌رسد.

راهکار

طی چندین جلسه مشاوره، نیازهای اساسی این شرکت را مورد بررسی قرار دادیم و درباره کلیات سایت آنها تصمیم‌گیری کردیم. قرار شد وب‌سایت با استفاده از سایت ساز ورتا وب ساخته شود که دست آنها را برای تغییر و توسعه باز می‌گذارد. بخش‌های و رنگ‌های اصلی برای طراحی وب‌سایت در اختیار ما قرار گرفت. همچنین، مسیری برای ایجاد فاکتور و پرداخت آنلاین توسط مشتری‌ها مشخص شد.

پس از آنکه مسیر کلی برای هر دو تیم مشخص‌تر شد، کار را آغاز کردیم. در اولین قدم، وایرفریم‌های سایت (نقشه کلی + چیدمان صفحات) مشخص شد. تلاش ما این بود که در طرح‌های ارائه شده، تمرکز اصلی بر روی امکانات و مزایای خودرو 45 باشد. ذکر این نکته می‌تواند جالب باشد که یک مساله مهم در این مرحله، زیاد بودن تعداد پکیج‌های ارائه شده توسط خودرو 45 بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تنها 4 پلن مهم این شرکت را در صفحه اصلی نمایش دهیم و باقی آنها را به صفحه “تعرفه‌ها” منتقل کنیم.

پس از ایجاد وایرفریم، نوبت به طراحی گرافیکی سایت رسید. اولین طرح ایجاد شده توسط تیم ما، مورد تائید تیم خودرو 45 قرار گرفت. اما تقاضای تغییراتی در تعدادی از بخش‌های سایت داشتند که در طی یک جلسه حضوری مطرح و سپس اعمال شد. در نهایت، نوبت به پیاده‌سازی سایت رسید. به نحوی که تمام محتوای سایت به راحتی قابل ویرایش باشد و هر زمان تیم خودرو 45 نیاز داشت بتواند به راحتی آنها را تغییر دهد. این موضوع به کمک سایت ساز ورتا وب ممکن شد.

سرانجام

در حال حاضر وب‌سایت خودرو 45 فعال است و می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید. دو بخش جالب این وب‌سایت را می‌توان صفحه اصلی و همینطور بخش صدور فاکتور آن دانست که در چند مرحله اطلاعات لازم را از شما دریافت می‌کند و سپس به شما قیمت می‌دهد.

khodro45

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید