طراحی فروشگاه گراف استونیت

طراحی فروشگاه گراف استونیت

شرکت گراف استونیت در زمینه تولید محصولات و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت میکند. این مجموعه با تجهیز خط تولید خود و همینطور بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، توانسته به پیشرفت چشمگیری در ساخت و تولید ورق های سنگ مصنوعی دست پیدا کند.

چالش

شرکت گراف استونیت در زمینه تولید محصولات و اجرای دکوراسیون داخلی فعالیت میکند. این مجموعه با تجهیز خط تولید خود و همینطور بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، توانسته به پیشرفت چشمگیری در ساخت و تولید ورق های سنگ مصنوعی دست پیدا کند. گراف استونیت برای اینکه بتواند نمونه کارهای مختلف انجام داده خود را به نمایش بگذارد، همچنین محصولات و انواع خدمات خود را به مشتریان معرفی نماید با چالشی روبرو بود. این اتفاق سبب شروع همکاری تیم ورتا وب با مجموعه گراف استونیت شد. فضای تجارت الکترونیک و اینترنت موقعیت بسیار مناسبی را برای پاسخگویی به این چالش فراهم کرده است. بهترین راهکار تهیه یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت بود. گراف استونیت این امکان را داشت که با یک طراحی فروشگاه اینترنتی منحصر بفرد به اهداف خود، نظیر توسعه کسب و کار و همچنین فروش بیشتر دست پیدا کند.

فرایند طراحی فروشگاه گراف استونیت

بمنظور بیان نیازها و همینطور ارائه پیشنهادات، جلساتی بین مجموعه گراف استونیت و تیم ورتا وب برگزار شد. طی این جلسات درباره مباحثی همچون نحوه ارائه خدمات و قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت شد. نتیجه این شد که بهترین راه برای معرفی نمونه کارها و توسعه شرکت گراف استونیت، ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد. این تصمیم با توجه به ویژگی محصولات و نحوه ارائه خدمات گراف استونیت گرفته شد.

در آغاز کار یک تحلیل کامل از شرایط این مجموعه انجام گرفت. مواردی نظیر نوع محصولات، تنوع خدمات، مخاطبان هدف قرار داده شده و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار گرفت. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات و مدل سازی کردن آن، تیم ورتا وب اقدام به ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی مناسب با شرایط گراف استونیت کرد.

در طی انجام مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت، باید نکاتی را رعایت می کردیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی می بایست به گونه ای بود که کاربران در زمان استفاده از آن، براحتی و سهولت به خدمات آن دسترسی داشته باشند. همینطور ظاهر و نمای کلی فروشگاه اینترنتی آنلاین باید از نظر چشم نوازی و رعایت اصول گرافیکی مورد توجه ویژه ای قرار می گرفت.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور رعایت نکات اصولی در طراحی سایت فروشگاه آنلاین که توسط تیم ورتا وب انجام گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی گراف استونیت همانطور که انتظار می رفت کاملا رضایت بخش بود. از این پس شرکت گراف استونیت قادر بود که به راحتی نمونه کارها، محصولات و خدمات خود را به مشتریان نمایش دهد. نتیجه این اتفاق باعث گسترش کسب و کار، همینطور افزایش درآمد گراف استونیت شد.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-گراف-استونیت3
نمونه-کار-طراحی-فروشگاه-اینترنتی-گراف-استونیت

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید