طراحی سایت تجهیزات پزشکی شفا

طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا

فروشگاه شفا با داشتن تجربه ای بیش از 30 سال، در زمینه لوازم پزشکی و زیبایی فعالیت دارد. این فروشگاه بمنظور رفع نیازهای جامعه، اقدام به ساخت و واردات کالاهای با کیفیت کرده است. هدف اصلی فروشگاه شفا برطرف کردن نیاز مشتریان و همینطور ارائه خدمات و محصولات خود به بهترین شکل ممکن بود.

چالش

فروشگاه شفا با داشتن تجربه ای بیش از 30 سال، در زمینه لوازم پزشکی و زیبایی فعالیت دارد. این فروشگاه بمنظور رفع نیازهای جامعه، اقدام به ساخت و واردات کالاهای با کیفیت کرده است. هدف اصلی فروشگاه شفا برطرف کردن نیاز مشتریان و همینطور ارائه خدمات و محصولات خود به بهترین شکل ممکن بود. آنها قصد داشتند شرایطی را ایجاد نمایند که در هر لحظه از زمان و مکان، محصولات خود را بفروش برسانند. این موضوع سبب آغاز همکاری تیم ورتا وب با فروشگاه شفا شد. طراحی فروشگاه اینترنتی این قابلیت را داشت که بتواند به نیازهای این فروشگاه پاسخ مناسبی دهد. با استفاده از نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا ، ویژگی هایی نظیر فروش محصولات بصورت 24 ساعته، پشتیبانی تمام وقت و افزایش مشتریان امکان تحقق داشت.

فرایند طراحی فروشگاه تجهیزات پزشکی شفا

در ابتدا جلساتی مابین فروشگاه شفا و تیم ورتا وب برگزار شد. هدف از اینکار بیان درخواست ها و همینطور ارائه راهکاری مناسب بود. طی این جلسات درباره موضوعاتی نظیر هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور نحوه خدمات و مراحل پشتیبانی آن موردبحث قرار گرفت. تصمیم نهایی ایجاد یک نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی بود که میتوانست به طیف وسیعی از نیازهای فروشگاه شفا و همینطور مشتریان آن پاسخگو باشد.

برای شروع نمونه طراحی سایت فروشگاهی ابتدا یک تحلیل جامع از شرایط این فروشگاه و محصولاتی که قصد فروش آنها را دارد، انجام دادیم. سپس به بررسی این موضوع پرداختیم که چه طیفی از کاربران به خرید از این محصولات تمایل دارند و درخواست های آنان به چه شکل خواهد بود. پس از مراحل جمع آوری اطلاعات، نوبت به مدل سازی کردن آن رسید. در انتها و با گذراندن مراحل متعدد، تیم طراحی ورتا وب شروع به ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین کرد.

در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی شفا، باید نکات مهمی را رعایت میکردیم. ظاهر فروشگاه اینترنتی یکی از این نکات بود. نمای فروشگاه اینترنتی آنلاین باید به شکلی بود که کاربران می توانستند با محیط آن ارتباط برقرار کنند. ضمن اینکه می بایست استفاده از سایت براحتی و بدون پیچیدگی برای بازدیدکنندگان صورت میگرفت. پس باید در قرارگیری مناسب المان های مختلف در طراحی سایت توجه ویژه ای میشد.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش از شروع طراحی فروشگاه اینترنتی و همینطور مهارت و تجربه تیم ورتا وب، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی شفا همانطور که پیش بینی میشد کاملا رضایت بخش بود. از این پس فروشگاه تجهیزات پزشکی شفا قادر بود که به آسانی پاسخگو نیازهای مشتریان خود باشد و محصولاتش را براحتی بفروش برساند. این اتفاق توسعه کسب و کار و همینطور افزایش سودآوری فروشگاه شفا را بدنبال داشت.

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید